www.balustrady-schody.pl

O nas

Zespół www.BALUSTRADY-SCHODY.pl projektuje, wykonuje i montuje kompleksowo od podstaw szeroki asortyment wyrobów ze stali klasycznej oraz nierdzewnej w połączeniu ze szkłem, drewnem, kamieniem oraz innymi materiałami, które odnajdują się w dzisiejszej architekturze.

Głównym zakresem naszej działalności są balustrady i schody aczkolwiek chętnie podejmujemy się innych prac związanych z profilem naszej działalności. W naszej ofercie można znaleźć ogrodzenia, daszki, meble oraz inne konstrukcje zarówno te mniejsze jak i większe. Nie przewidujemy rzeczy niemożliwych.

Firma nasza posiada wieloletnie doświadczenie w branży poparte setką realizacji na terenie Polski jak również poza jej granicami. Nie boimy się wyzwań i z pasją podejmujemy się każdej realizacji traktując ją indywidualnie i dopinając każdy szczegół na ostatni guzik.

Nawiązując współpracę z nami masz pewność, że zostanie ona wykonana od początku do końca w oparciu o wcześniej wykonany projekt i poczynione ustalenia. Nasz bogaty park maszynowy oraz wiedza nabyta przez lata ciężkiej ale owocnej pracy da naszej firmie satysfakcję z powierzonego zadania i spełni Twoje marzenia.

Formularz kontaktowy

Wysyłanie...
Wiadomość została wysłana.